skip to Main Content

Metoda ta całkowicie mnie przekonała, ponieważ skóra na nogach staje się jedwabiście gładka, gładsza, niż przy użyciu innych metod depilacji. Od siostry dostałam największy zestaw, można jednak zacząć od najmniejszego. Używam go w łazience, ale metodę można stosować wszędzie i na sucho. Niepotrzebna jest pianka do golenia. Trzeba tylko wykonywać szybkie ruchy okrężne i nie należy przy tym zbyt mocno naciskać na skórę. Na stronie internetowej można znaleźć filmiki z instrukcją. To naprawdę bardzo proste. Czas, by wyrzucić maszynkę do golenia.

Kristalpad działa dobrze. Ruchy okrężne należy wykonywać (szybko) samemu, oczywiście nie przyciskając zbyt mocno. Włoski znikają, a skóra robi się gładka. Czy istnieje urządzenie wspierające ruchy okrężne w lewą/prawą stronę?

Kristalpad oferuje świetny i bezbolesny sposób depilacji bez użycia maszynki do golenia, plastrów z woskiem, czy kremów do depilacji o nieprzyjemnym zapachu. W porównaniu z innymi metodami włoski znikają na dłużej. Gdy wyrosną nowe, łatwo je ponownie usunąć. Przyrząd wygodny w podróży.

Close search

Winkelmand

Back To Top