skip to Main Content

JAK DZIAŁA METODA KRISTALPAD?

Sekret Allure Kristalpad tkwi w drobniutkich kryształkach. Allure Kristalpad to delikatna metoda depilacji, która w badaniach dermatologicznych uzyskała ocenę bardzo dobrą. Jest na tyle delikatna, by nie podrażnić skóry, i na tyle silna, by dokładnie usunąć nawet najbardziej uciążliwe włoski. Jest całkowicie bezbolesna i w 100% naturalna. Jej działanie oparte jest na tysiącach mikroskopijnych kryształków. Stosując ją, powodujesz otwarcie mieszków włosowych. Dzięki temu docierasz dużo głębiej, niż na przykład przy użyciu maszynki do golenia, i usuwasz włoski u samego korzenia.

Opracowana w Szwajcarii jest być może najlepszym produktem do depilacji na świecie. Przyjazna dla środowiska i dla Ciebie!

Jakie są jej zalety na przykład w porównaniu z metodą golenia maszynką?

Dzięki Allure Kristalpad włoski odrastają słabiej, niż po goleniu maszynką. Czubek włosa jest bardziej zaokrąglony, a to znacznie zmniejsza ryzyko, że włosek będzie wrastał w skórę. Usuwasz włoski, nie powodując podrażnień, a Twoja skóra jednocześnie poddana zostaje doskonałemu peelingowi. Podczas depilacji znika także zrogowaciały naskórek.

Allure Kristalpad można stosować wszędzie na świecie. Nie potrzebne są do tego prąd ani woda.

Koniec z krwawiącymi zacięciami i bliznami. Koniec z podrażnieniami. Należy jednak uważać, żeby podczas depilacji nie naciskać zbyt mocno na skórę. Metoda działa na zasadzie szybkich ruchów okrężnych, nie zależy od siły nacisku. Przeciwnie, im lżej naciskasz, tym lepszy rezultat i dłuższy czas używania nakładki.

Jak przygotować Kristalpad do użytku?

W pakiecie początkowym znajdują się duża i mała rękawica z tworzywa sztucznego. Oddzielnie dołączone są samoprzylepne nakładki. Usuń z nakładki pasek chroniący przed przyklejeniem się i przylep nakładkę na środku rękawicy.

Gdy nakładka zostanie zużyta, odklej ją. Usuń resztki kleju z rękawicy przy pomocy alkoholu lub terpentyny, a następnie przyklej nową nakładkę. Zamów nowy zapas nakładek Kristalpad w naszym sklepie internetowym.

Jak używać Kristalpad?

Umieść rękawicę na skórze i wykonaj nią kilka szybkich ruchów okrężnych najpierw w jedną, a następnie w drugą stronę. Istotne jest, by robić to szybko i nie naciskać: włoski muszą mieć możliwość poruszania się pomiędzy skórą a nakładką.

Uwaga: Skóra powinna być czysta i pozbawiona kremu albo innych kosmetyków.

Do czego stosuje się Kristalpad?

Kristalpad mogą stosować zarówno kobiety jak i mężczyźni. Do większych powierzchni skóry stosuje się większą rękawicę, a mniejszą do mniejszych. Ich działanie jest takie samo.

*Kobiety: nadaje się do depilacji nóg, ramion, pach, linii bikini, brody, górnej wargi, twarzy oraz pojedynczych włosków na ciele. W przypadku stosowania przez kobiety nie nadaje się do włosów na głowie.
*Mężczyźni: nadaje się do depilacji klatki piersiowej, pleców, karku, nóg, ramion, pach oraz pojedynczych włosków na ciele. W przypadku stosowania przez mężczyzn nie nadaje się do zarostu i włosów na głowie.

SUGESTIE:
  • Nakładki Kristalpad można myć w ciepłej wodzie, na przykład przy pomocy szczoteczki do zębów.
  • Użycie Kristalpad nie wymaga prądu ani wody. Metoda doskonale nadaje się do stosowania zarówno w domu jak i w podróży.
  • Kristalpad to jedyny przyrząd do golenia, który możesz zabrać do bagażu podręcznego, gdy podróżujesz samolotem!
RADY:
  • Uważaj, by nie stosować siły. Kristalpad działa na zasadzie szybkich ruchów, a nie nacisku.
  • Podczas depilacji zauważysz, że skóra staje się biała. To martwe komórki naskórka, które usuniesz pod prysznicem, trąc ręcznikiem lub smarując skórę kremem.
  • Skóra po pachami może stać się szybko wilgotna. Przed depilacją posyp ją talkiem dla niemowląt. Podnieś ramię do góry i mocno naciągnij skórę.
  • Wiotką skórę na przykład w okolicach strefy bikini lub na twarzy należy mocno naciągnąć. W przeciwnym wypadku, masując, będziesz poruszać jedynie skórą, a nakładka Kristalpad nie złapie włosków.
  • Miejsc po depilacji nie wolno od razu smarować kremem. Znajdujący się w kremie alkohol może podrażnić skórę. Należy odczekać kilka minut.
Close search

Winkelmand

Back To Top