skip to Main Content

Kristalpad nasıl çalışır?

Allure Kristalpad’in sırrı, ultra ince kristal benzeri tasarımında saklıdır. Allure Kristalpad yapılan dermatolojik testlerde “çok iyi” derecesinde sonuçlar elde etmiş yumuşak bir epilasyon yöntemidir. Ürünümüz, cildinize zarar vermeyecek kadar incedir ve en inatçı tüyleri bile kökten yok edecek kadar güçlüdür. Hiç bir şekilde acıya neden olmaz ve binlerce mikroskobik küçük kristallerle çalışan tamamen doğal bir epilasyon sistemidir. Tüy foliküllerini açtığı için, örneğin bir tıraş bıçağının ulaştığı derinlikten çok daha derine inersiniz ve istenmeyen tüylerin köküne kadar yok edersiniz.

İsviçre’de tasarlanmıştır ve dünyanın en hassas epilasyon ürünü olduğunu söyleyebiliriz. Çevre dostudur ve sizin için en iyisidir.

Tıraş bıçaklarıyla kıyaslandığında ne gibi avantajları vardır?

Allure Kristalpad ile tıraş bıçaklarına kıyasla daha az kıllanma oluşumu ortaya çıkar. Kılların üst tarafları topaklaşır ve daha az açılı olur, bu nedenle de kıllar cilt altında dönüp batık olma şansı azalmış olur. Herhangi bir tahriş olmaksızın tıraş olursunuz ve aynı zamanda cildinizde harika bir yenileşme gerçekleşir ve deri üzerindeki ölü hücreler de epilasyon sırasında yok olur.

Allure Kristalpad dünyanın her tarafında ve her yerde kullanılabilir. Su veya elektriğe ihtiyacınız olmaz.

Bundan sonra cildinizde asla küçük kesik kanamaları ve yara izleri olmayacak. Artık tahriş olmuş ciltlere son. İstenilmeyen tüylerin yok edilmesi sırasında lütfen cihazı cildiniz üzerine çok bastırmayın. Allure Kristalpad basınç kuvvetine göre değil dönüş hızına göre çalışmaktadır. Cildiniz üzerine cihazı ne kadar az bastırırsanız o kadar iyi sonuç alırsınız ve Kristal disk de o kadar uzun ömürlü olur.

Kristalpad’i kullanıma hazır hale nasıl getirebilirim?

Başlangıç paketinde hem büyük hem de küçük bir plastik eldiven bulunur. Kristal etiketler ayrı şekilde tedarik edilir ve kendinden yapışkanlıdır; koruyucu şeridi arkadan çıkartın ve eldivenin ortasına düzgünce yapıştırın.

Krsital etiket yıpranmışsa, eskisini çıkartın. Yapışkan kalıntılarını alkolle veya terebentin ile temizleyin ve yeni bir etiketi eldivenin üzerine yapıştırın. Yeni etiketlerinizi çevrimiçi mağazamızdan sipariş verin.

Kristalpad nasıl kullanılır?

Eldiveni cildinizin üzerine koyun ve sadece sağa ve sola hızlı dönen hareketler yapın. Hareketleri bastırmadan hızlıca yapılması önemlidir, tüylerin cildiniz ve ped arasında hala hareket edebilmesi gerekiyor. Dikkat: Cildinizin tamamen temizlenmiş olması, krem ve kozmetik içermemesi gerekmektedir.

Dönme hareketleri kıl köklerini açar ve maksimum tüy alma olanağı sağlar. Sağa doğru çevirmek suretiyle, Kristalpad kalan tüm kılları yok edecektir.

Kristalpad'ı nerede kullanabilirim?

Allure Kristalpad hem kadınlar ve hem de erkekler tarafından kullanılabilir. Büyük yüzeyler için büyük eldiveni kullanın, küçük eldiven küçük yüzeyler için uygundur. Çalışma şekli aynıdır.

*Kadınlarda:
 Bacaklar, kollar, koltuk altları, bikini bölgesi, çene çizgisi, üst dudak, yüz, vücuttaki serbest tüyler için uygundur. Kadınlarda kafa derisindeki saçlar için uygun değildir.
*Erkeklerde: Göğüs, Sırt, Boyun, Bacaklar, Kollar, Koltukaltı, Vücuttaki serbest kıllar için uygundur. Erkeklerde sakal ve saç için uygun değildir.

İPUÇLARI:
  • Kristalpad diskler sıcak musluk altında, örneğin bir diş fırçası ile yıkanabilir.
  • Kristalpad elektrik akımı ve suya gerek duymadan çalışır, evde ya da bir yolculukta çok rahatça kullanılabilir.
  • Kristalpad, uçakla yapacağınız seyahatler sırasında el bagajınızda taşınmasına izin verilen tek tıraş sistemidir!
PÜF NOKTALARI:
  • Güç kullanmamaya dikkat edin, Kristalpad güç kullanımıyla değil, hızla çalışır.
  • İstenmeyen tüylerin yok edilmesi sırasında, cildinizin beyazlaştığını göreceksiniz, bunlar ölü ciltlerdir, duş yaparken veya bir ev havlusuyla veya vücudunuzu kremlediğinizde çıkacaktır.
  • Koltuk altları çok çabuk terleyebilir. Burayı kuru olarak istenmeyen tüylerden temizlemek istiyorsanız, kolunuzu yukarı kaldırıp ve cildi sıkıca germek suretiyle bölgeyi öncelikle bebek pudrasıyla kurulayın.
  • Gevşek cilt bölgeleri, örneğin bikini bölgesi veya yüzü iyice çekerek gerin, aksi takdirde sadece cildinizi hareket ettirmiş olursunuz ve Kristalpad tüyleri kavrayamaz.
  • Depilasyondan hemen sonra cildinizi asla kremlemeyin, kremin içeriğinde bulunan alkol cildinizin tahriş olmasına neden olabilir. Birkaç dakika beklemeniz iyi olur.
Close search

Winkelmand

Back To Top